کسب و کار خود را با ترکمن فود ، رشد دهید

با ترکمن فود سطح کسب و کار خود را به مراحل بالاتری ارتقاء دهید. با ثبت نام در ترکمن فود و ورود به پلتفرم فروشنده ، مشتریان را به فروشگاه خود متصل کنید . ما به فروشندگان و صاحبین کسب و کارهایی نظیر رستوران ها، فست فودها ، سنتی پزها، کافی شاپ و شیرینی فروشی ها ، آجیل فروشی ها و صاحبین سوپرمارکت ها کمک میکنیم تا فروش خود را افزایش داده و در کنار معرفی به طیف وسیعی از مشتریان ، برند خود را در سطح انلاین گسترش دهند. 

با پلتفرم ترکمن فود ، یه اشاره کافیست!

ثبت نام فروشگاه شما

ثبت نام فروشگاه شما در کمتر از یک روز کاری انجام میگیرد. شما کافیست با پشتیبانان ما تماس بگیرید تا با دریافت مدارک لازم و پس از تایید ، ثبت نام شما را انجام دهند. همچنین آموزش پنل به صورت رایگان به شما داده خواهد شد.

استفاده راحت و آسان

سامانه ترکمن فود بدون نیاز به داشتن تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری خاصی بصورت رایگان در دسترس فروشندگان قرار دارد. شما میتوانید سفارش گیری را از طریق موبایل ، تبلت و کامپیوتر بر روی پلتفرم ترکمن فود انجام داده و فروشگاه و محصولات خود را مدیریت نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته!

پشتیبانان ترکمن فود 24 ساعته در کنارتان هستند تا مشکلات احتمالی شما را برطرف کرده و با ایجاد ارتباطی متقابل و موثر، در امر سرویس دهی، شما را یاری رسانند.​

خدمات ما شامل چه کسانی میشود

رستوران داران ، فست فودی ها و سنتی پزها

با افزودن امکان سفارش گیری آنلاین به فروشگاه خود شاهد ایجاد بستری برای معرفی خود به مشتریان بلقوه خواهید بود.

شیرینی و آجیل فروشی ها و کافی شاپ ها

در سالهای اخیر شاهد رشد بسیار زیاد سفارش و خرید آنلاین بوده ایم. به هیچ وجه خوشایند نخواهد بود اگر از این قافله عقب بیوفتید!

سوپرمارکت ها

بسیاری از افراد به دلایل مختلفی ترجیح میدهند خرید خانه را از منزل و از راه دور انجام دهند. این در حالیست که میل به خرید انلاین و دریافت در محل، به یک فرهنگ تبدیل شده است.